Дорожнє огородження в Чернівцях

Чернівці – історичний центр України розташований на південному заході країни, який відрізняється разностилевою архітектурою будівель, багатою культурною спадщиною, а також безліччю доріг як усередині самого міста, так і області.

Безпека на дорогах – це найважливіше завдання в будь-якому обласному центрі, яку в сучасному світі неможливо уявити без використання різних дорожніх бар’єрів, вироблених в наші дні з високоміцного пластика.

Компанія “Євро-Пласт” пропонує купити дорожнє огородження в Чернівцях за вигідними цінами. З питань придбання звертайтеся до наших консультантів, або залишайте заявку на сайті для швидкого зв’язку з менеджером.

Якими повинні бути дорожні бар’єри

  1. Найголовнішим завданням, яке ставиться перед різними типами огорож на дорогах, є їх видимість. Для цього, на виробництві “Євро-Пласт використовують яскраві фарби контрастних кольорів – білі, червоні, помаранчеві, сині. Слід зазначити, що в деяких випадках окремо взяті огороджувальні елементи, наприклад віхи сигнальні немає необхідності фарбувати в яскраві кольори. В цьому і багатьох інших випадках ви можете замовити і купити дорожнє огородження іншого кольору. Світлоповертаючі смуги – найважливіша складова сигнальних конусів, які використовуються на дорогах у разі огородження місць ДТП або будівельної та ремонтної діяльності.
  2. Світлоповертаюча смуга, нанесена на водоналивний бар’єр або дорожній конус дозволить його помітити при світлі фар навіть в непроглядній пітьмі, при тумані або негоді.
    Ще однією важливою задачею є універсальність використання. Який сенс в сигнальному конусі, наприклад, або водоналивний бар’єрі, якщо його не можна використовувати при перепадах температур, при літній спеці або морозах взимку. Продукція “Євро-Пласт” виготовляється з високоміцного пластика ЛПЕНЩ, який позитивно зарекомендував себе як надійний, міцний і довговічний матеріал. Він ударопрочен, що важливо при використанні на дорогах, стійкий до різних хімічних сполук, корозії, гниття.
  3. Зручність використання – ще один момент, на який варто звернути увагу. Пластикові дорожні бар’єри за рахунок малої ваги і розбірної конструкції дуже легко зберігати, транспортувати та встановлювати, навіть якщо це необхідно зробити максимально швидко, як у разі огородження місця ДТП.
  4. Безпека – ще один важливий момент. Причому мається на увазі як екологічна безпека, так і фізична. ЛПЕНЩ – пластик, з якого на підприємстві “Євро-Пласт” проводиться дорожні бар’єри і конуси не виділяє шкідливих або небезпечних для життя і здоров’я людей речовин, тому його можна сміливо використовувати на дорогах міста Чернівці.

Крім цього, варто згадати про так звану фізичну безпеку. Водоналивний бар’єр, огородження, буфер і т.д. виготовлені з пластику є удароміцними і при цьому не завдають великої шкоди автомобілю який в них врізався або частково зачепив.

Купити дорожнє огородження в Чернівцях

Замовити і купити дорожнє огородження в Чернівцях можна залишивши заявку з вашими даними у нас на сайті. Звертаємо увагу, що при сумі замовлення від 450 грн терміни виконання міцних і надійних виробів – складають всього 3 робочих дня.

Також нами враховуються індивідуальні побажання клієнтів, тому ми готові виконати замовлення за вашими ескізами.

Підвищити безпеку на дорогах нашої країни реально, давайте йти до цієї мети разом!