Дорожні огородження в Дніпрі

Складно уявити собі ситуацію, коли відсутні правила дорожнього руху при сучасному ритмі життя в Дніпрі. Однак, іноді бувають моменти, коли ПДР недостатньо для того щоб проїжджа частина була дійсно безпечною – при проведенні ремонтних робіт, наприклад, або при наявності на проїжджій частині небезпечних ділянок, які утворилися внаслідок погодних умов.

У цих та інших ситуаціях на допомогу приходять сигнальні конуси, дорожні бар’єри та буфери. Вони попереджають водіїв автотранспортних засобів про можливі перешкоди на шляху, про необхідність змінити траєкторію руху, а також захищають працівників під час проведення ремонтних робіт на проїжджій частині.

Якими повинні бути дорожні бар’єри

Норми виготовлення, розмірів і розміщення дорожнього огородження на проїжджих частинах в нашій країні регулюються різними ГОСТ (ДСТУ). Крім цього, є такі вимоги, дотримання яких допомагає використовувати сигнальні і огороджувальні елементи максимально ефективно.

Купити дорожнє огородження в Дніпрі

Якщо вам необхідно дорожнє огородження, то у нас ви знайдете все, що вам треба. Крім стандартних рішень, ми враховуємо нетипові ситуації і з готовністю йдемо назустріч клієнту. Необхідно нанести символіку або назва вашої компанії на бар’єр? Без проблем! А також, крім цього – рекламна інформація на конусах, буферах і так далі.

Також консультанти «Євро-Пласт» допоможуть вам при виборі розміру необхідного обладнання.

Купити дорожні огородження в Дніпрі набагато простіше, ніж ви думаєте! Заповнюйте форму зворотного зв’язку і ми незабаром з вами зв’яжемося!