Дорожнє огородження в Харкові

Великі міста мільйонники як, наприклад, Харків – це завжди вкрай активний рух на вулицях, в тому числі на проїжджій частині. Люди добираються на роботу, їдуть по своїх справах використовуючи особисті автомобілі, таксі, а також громадський наземний транспорт. У зв’язку з цим, рух на дорозі ніколи не припиняється. Однак, є ситуації, коли він може сильно сповільнитися. Наприклад, ремонтні роботи на проїжджій частині, або оформлення ДТП.

Напевно кожен з нас регулярно стикається з таким. Ремонт доріг, оновлення рекламних щитів та інші ситуації вимагають обов’язкового огородження невикористаної ділянки дороги спеціальними сигнальними конусами, або дорожніми бар’єрами. В іншому випадку, створюється високий ризик виникнення аварійної ситуації, яка може спричинити за собою вкрай негативні наслідки

Що собою являє дорожнє огородження

Огороджувальними елементами на дорогах є:

Всі ці засоби використовуються на проїжджій частині, або пішохідних переходах для попередження оточуючих про потенційно небезпечній ділянці дороги.

Найбільш великим попитом в Харкові використовується дорожні огородження виконані з якісних полімерних матеріалів. Такі вироби мають безсумнівні переваги:

  1. Простота і легкість в експлуатації. Огородження з пластика в порожньому вигляді має малу вагу, його легко транспортувати і переміщати навіть одній людині.
  2. Простота в догляді. Пластикові вироби легко чистяться і миються. Їм не страшна іржа або гниття, тому немає необхідності в додатковій обробці для того, щоб огорожу прослужило довше.
  3. Довговічність. Виконані з якісної сировини, пластикові дорожні бар’єри в Харкові прослужать вам досить довго, не втрачаючи своїх первинних властивостей.
  4. Яскравість. Завдяки тому, що фарба для огорожі додається безпосередньо в сировині, перед виготовленням, вироби на виході мають однорідний яскравий колір, який легко помітити здалеку.
  5. Різноманітність форм і розмірів. Вибір пластикових Оградитель досить широкий і буде залежати від того, для чого вам вони потрібні. У будь-якому випадку знайти підходящі не складає особливих труднощів.
  6. Стійкість до температурних перепадів. Пластикові дорожні конуси в Харкові та інше огорожу можна використовувати, і в холод при мінусовій температурі, і в спеку.
    Спеціальні можливості. На огорожу із пластику можна наносити різні елементи. Це може бути світлоповертаюча стрічка, якщо виріб буде використовуватися в темний час доби, це може бути рекламна інформація, логотип компанії і т.д.

Купити дорожнє огородження в Харкові

Придбати необхідні захисні елементи в Харкові дуже просто. Для цього вам необхідно залишити заявку на сайті “Євро-Пласт”, або зв’язатися з менеджером по телефону для отримання необхідної консультації.

Важливий момент – крім стандартних рішень, ми готові запропонувати вам індивідуальний підхід. Потрібно огородження відповідного розміру, форми або на виробі повинен бути присутній логотип компанії? Звертайтеся до нас! Ми з легкістю готові виконати ваш запит.