Дорожнє огородження в Херсоні

Система дорожніх обмежувачів руху включає в себе дорожні огородження, водоналивні бар’єри, сигнальні конуси які покликані підвищувати рівень безпеки на дорогах Херсона.

Крім цього, вкрай важливим є якість сировини, з якого виготовлені дорожні елементи, що виконують таку відповідальну роль.

Продукція компанії «Євро-Пласт» виконана з якісного і високонадійного лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ) LLDPE, який дозволяє їй відповідати високим вимогам, які пред’являються для виробів такого напрямку. Ви можете купити дорожнє огородження у нас і бути впевненим в його якості.

Якими бувають дорожні бар’єри в Херсоні

Асортимент виробів «Євро-Пласт» включає в себе:

Поговоримо трохи про кожного з них.

Дорожні або сигнальні конуси – напевно жителі Херсона бачили такий елемент огорожі досить багато раз. Вони являють собою засіб для тимчасової заборони в’їзду на обгороджену територію. Конуси застосовують для максимально швидкого огородженнч – наприклад під час проведення аналізу ДТП, при короткострокових ремонтних роботах на проїжджій частині, тротуарах і т.д. Також конусами широко користуються автошколи для створення певного спектру завдань для учнів.

Водоналивні бар’єри і дорожні буфери використовують для більш довгострокових огорож території. При проведенні масштабних ремонтно-будівельних робіт, а також для розмежування і вказує напрямок руху на трасі (з цією ж метою застосовують дорожні відбійники).

Конструкція таких виробів всередині порожниста, однак для стійкості і повноцінного виконання своїх захисних функцій, буфери і бар’єри можуть бути заповнені водою, або піском, гравієм, щебенем або іншими сипучими матеріалами в зимовий період часу, коли вода може замерзнути.

Крім розмежування, такий вид огорожі здатний служити амортизатором якщо в нього врізається автотранспортний засіб. Що примітно – останньому наноситься мінімальний шкоди навіть при великій силі удару.

Пластикові обмежувачі мають невелику вагу в порожньому стані, тому виробляти установку необхідно саме в такому стані і тільки після того як блоки будуть стояти на місці виробляти їх заповнення. Перед транспортуванням блоки зливають, що досить зручно зробити, так як внизу є зливний отвір.

Картингові бар’єри – ще одне зручне засіб для огорожі території. Найчастіше застосовуються при мобільному огорожі картинг-трас, проте також можуть служити як універсальний паркувальний дорожній бар’єр.

Такий огороджує елемент дуже зручно транспортувати завдяки формі, яка дозволяє його зручно вкладати один в іншій. Огорожа такого типу можна погіршити наповнювачем, що надає йому стійкості і протиударних.

Сигнальні віхи з пластика можуть бути використані при позначенні країв дороги ділянки, на якому відбувається ремонт, для позначення паркувального місця, в якості опори кріплення стрічок огородження, сітки. Також часто віхи використовуються для обмеження і напрямки руху в спортивних і масових заходах.

Замовити і купити дорожню огорожу в Херсоні простіше простого. Для цього вам необхідно зв’язатися з менеджерами компанії «Євро-Пласт» будь-яким зручним способом. Ми цінуємо ваш час, тому готові виконати замовлення в найкоротші терміни.