Дорожнє огородження в Миколаєві

У Миколаєві, як і в будь-якому іншому великому місті України, регулярно відбуваються різні заходи, ремонт або заміна дорожнього полотна, реконструкція будівель, оформлення дорожньо-транспортних пригод і т.д. Всі ці види діяльності пов’язує одне – необхідність огорожі певної території з метою недопущення попадання на неї сторонніх.

Для вирішення такого завдання, вітчизняна виробнича компанія «Євро-Пласт» займається виготовленням різного роду дорожнього огородження – від сигнальних конусів до водоналивних бар’єрів з міцного і надійного лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ) LLDPE.

Перевага використання пластику в якості матеріалу для дорожніх бар’єрів

Здавалося б, не так давно повсюдно використовувалися металеві огороджувальні конструкції і фішки. Однак, як виявилося на практиці, продукція такого напрямку набагато більш ефективна, якщо вона виконана з полімерних матеріалів, а конкретніше – високоміцного лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ) LLDPE. І ось чому:

З огляду на всі ці якості, не дивно чому на дорогах Миколаєва, як і в інших містах країни ми з вами бачимо огородження з пластика. І якщо раніше, продукція з цього матеріалу використовувалася тільки для короткочасного огорожі виконує сигнальну функцію, то зараз виробництво пішло далі і все частіше високоміцний і ударостійкий пластик використовують для створення дорожніх відбійників і роздільників на великих магістралях і внутрішньоміських дорогах.

Однак, на цьому позитивні властивості ЛПЕНЩ (LLDPE) не закінчуються. Найчастіше, використовуючи пластикові вироби, люди боятися порушити екологічну рівновагу, адже всім відомо, що пластик при згорянні або похованні може виділяти різні токсичні речовини. ЛПЕНЩ (LLDPE) абсолютно піддається переробці, тому після того, як вироби з цього матеріалу відслужать свій термін, їх можна буде сміливо віддати на переробку.

Дорожні бар’єри та сигнальні конуси від «Євро-Пласт» в Миколаєві

Компанія «Євро-Пласт» займається розробкою і створенням досить великого асортименту огороджень на дорогах. У нас ви можете замовити і купити дорожнє огородження такого виду:

Ми цінуємо своїх клієнтів і поважаємо їх індивідуальність, тому готові прийняти неформатні замовлення. Наприклад, водоналивний бар’єр з логотипом компанії, дорожні конуси необхідного розміру, буфер з рекламним матеріалом на стінках і т.д.

Якщо ви хочете купити дорожні огородження, то звертайтеся до нас. Завдяки власній виробничій лінії, якісному устаткуванню і сировині, а також кваліфікованим працівникам, ми готові виконати ваше замовлення в найкоротші терміни за оптимальною вартістю.