Дорожнє огородження в Одесі

Як часто ви помічаєте в Одесі різного роду дорожнє огородження на проїжджій частині, узбіччях, тротуарах? Це можуть бути сигнальні конуси, водоналивні бар’єри, дорожні буфери і т.д. А ви знаєте в яких випадках його необхідно використовувати і де вигідно купити, щоб не розчаруватися в якості?

В яких випадках використовують дорожнє огородження в Одесі

Тимчасові дорожні обмежувачі необхідно застосовувати в ситуаціях, коли немає можливості нанесення дорожньої розмітки, або здійснення регулювання руху звичайним способом. Крім цього, використання сигнальних конусів і бар’єрів можливо не тільки на проїжджій частині, але також:

Загалом, можна сказати, що дорожні Оградитель досить універсальні і здатні ефективно вирішити відразу кілька завдань. Але як же вибрати по-справжньому якісні вироби? «Євро-Пласт» може вам в цьому допомогти. Ми виготовляємо продукцію тільки з якісної сировини, згідно вимог державних стандартів України.

Ми впевнені в якості наших бар’єрів і конусів, тому на всю продукцію поширюється гарантія терміном 12 місяців. А якщо вам, перед тим як купити дорожнє огородження в Одесі необхідно трохи більше інформації, то пропонуємо розглянути основні переваги наших виробів.

Пластикові огородження – правильний вибір

Як стає зрозуміло, огородження конкретної території на проїжджій частині, дає можливість водіям вчасно зорієнтуватися в обстановці, що склалася. Що особливо важливо, так це хороша видимість обмежувачів водіями в темний час доби або за умови поганої видимості (туман, дощ). Така можливість є завдяки спеціальному світлоповертаючому нанесенню на бічних частинах бар’єрів або конусів. За допомогою такого пристосування будь-який промінь світла, наприклад від фар, відбивається від найдрібніших частинок світловідбивачі і повертається назад до джерела, створюючи видимість світіння.

Також важливим є яскравий колір сигнальних конусів, який помітний здалеку не тільки водіями автотранспортних засобів, але також пішоходами, в разі використання бар’єрів або конусів поза дорогами.

Ще одним важливим моментом є довговічність продукції, яка безпосередньо залежить від того, наскільки якісним буде матеріал, з якого вона виготовлена. Вироби «Євро-Пласт» використовує при виготовленні тільки якісну сировину, для того щоб ви могли придбати дійсно надійне дорожнє огородження.