Дорожнє огородження в Полтаві

Після закінчення часу всі дороги, навіть такі, що були укладені за сучасними технологіями, так чи інакше псуються. Це зрозуміло – кількість автомобілів на дорогах Полтави зростає, та й погодні умови з часом роблять свою руйнівну дію. І ось уже на поверхні асфальту з’явилися вибоїни, які загрожують потрапили в них автомобілів залишитися без коліс, або спровокувати дорожньо-транспортна пригода.

Прибирати наслідки руйнування дороги – справа комунальників, також як і здійснювати необхідні ремонтно-будівельні роботи. І для цього життєво необхідними стають дорожні бар’єри, які захистять водія від попадання в природну “пастку” в вигляді ями, а комунальника від випадкового наїзду проїжджаючим авто.

Купити дорожнє огородження також можуть і приватні фірми, які займаються рекламними послугами, наприклад, або будівництвом / реставрацією будівель.

Як працюють дорожні бар’єри в Полтаві

Як же працюють такі пластикові помічники? Все досить просто – своїм яскравим кольором, формою і світлоповертачами вони привертають до себе увагу водія, сигналізують про те, що попереду буде заборонена для проїзду ділянка дороги і дають можливість вчасно змінити траєкторію руху на більш безпечну.

Встановлювати огородження на проїжджій частині треба правильно – щоб автомобілю, мотоциклу або будь-якого іншого колісному засобу можна було вчасно їх помітити і почати дії для маневру.

Яскравий колір огороджувальних елементів в денний час як правило помітний здалеку, навіть при яскравому сонячному освітленні. А в темний час доби вчасно помітити бар’єри допоможуть спеціальні світлоповертаючі елементи, які нанесені на бічні частини огорожі і створюють видимість світіння при направленні на них променя світла від фар авто.

Які застосовуються огородження на дорогах Полтави?

Якщо говорити про тимчасові огороджувальні елементи, то напевно кожен водій, та й пішохід теж, помічав чималі і об’ємні водоналивні бар’єри, які можуть мати прямокутну форму, або бути як бочка – яскравих, помітних кольорів (частіше в теплих червоно-помаранчевих тонах). Такі елементи використовуються частіше для більш довгострокового огородження території:

Будучи порожнистими, такі бар’єри можуть бути для стійкості заповнені водою в теплі періоди або гравієм, піском в холодні. Також вони можуть стояти окремо один від одного, а можуть з’єднуватися, утворюючи суцільну огорожу.

Замість водоналивних бар’єрів також можна використовувати сигнальні конуси:

У нас ви можете без проблем купити дорожні огородження в Полтаві підібравши під свій смак колір, форму або додаткові елементи такі як нанесення логотипу або назви компанії на стінки огорожі і т.д.

З питань придбання залишайте заявку у нас на сайті, або зв’яжіться з нашими менеджерами зручним для себе способом.

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому до кожного намагаємося знайти індивідуальний підхід. Не соромтеся задавати питання і ставити завдання в залежності від того, що вам необхідно.