Дорожнє огородження в Рівному

Дорожнє огородження – це невід’ємна частина сучасного життя. Ремонт дорожнього полотна, прокладка труб і комунікацій, реставрація будівель і багато інших ситуації вимагають термінового і обов’язкового огородження, щоб уникнути виникнення дорожньо-транспортних пригод, або отримання травм випадковими перехожими.

Купити дорожнє огородження в Рівному зараз не представляє особливих проблем, а купити дійсно якісне можна у нас – компанія «Євро-Пласт» займається виробництвом і реалізацією універсальних водоналивних бар’єрів, сигнальних конусів, а також стаціонарних огороджувальних елементів, які допомагають підвищити безпеку на дорогах нашої країни .

Якість дорожніх бар’єрів із пластику в Рівному

Якщо ви вважаєте, що пластик не підходить для створення огородження на дорогах, так як не є достатньо міцним, то ви сильно помиляєтеся. Прогрес не стоїть на місці, а стрімко рухається вперед. Множинні дослідження і розробки дозволили створити дуже міцний і надійний синтетичний матеріал – лінійний поліетилен низької щільності (ЛПЕНЩ) LLDPE, який використовується компанією «Євро-Пласт» для виготовлення якісних дорожньо-огороджувальних елементів за допомогою ротоформування.

Даний матеріал володіє масою незаперечних переваг, які дозволяють його широко використовувати при створенні водоналивних бар’єрів, дорожніх конусів і інших елементів огорожі:

До речі, якщо дорожнє огородження «Євро-Пласт» з яких-небудь причин прийшло в непридатність, його можна здати на переробку.

Як купити дорожні огородження в Рівному

З питань придбання огороджувальних елементів (дорожніх конусів, водоналивних бар’єрів, буферів, сигнальних віх та ін.) «Євро-Пласт» звертайтеся до наших менеджерів замовивши зворотний дзвінок або зв’яжіться самостійно.

Звертаємо вашу увагу на те, що у вас є можливість замовити створення унікальних і неповторних огорож вибравши потрібний колір, форму і нанесення логотипу або назви фірми та інших відмітних знаків безпосередньо в процесі створення виробів.

Ми готові виконати якісне огорожу в найстисліші терміни, щоб ви могли якомога швидше ними скористатися. Чекаємо Вас!