Дорожнє огородження в Сумах

Дорожні бар’єри знаки, елементи, що обгороджують, розмітка – невід’ємна частина доріг будь-якого великого і не дуже міста. Не дивно, що для міста Суми дане питання також актуальне, як і для інших регіонів України.

Купити дорожнє огородження можна зробивши замовлення у нас на сайті. Але для початку пропонуємо докладніше дізнатися навіщо потрібні сигнальні конуси та інші дорожні бар’єри.

Навіщо потрібні дорожні бар’єри

Необхідність в огорожі пов’язана з необхідністю забезпечення безпеки на дорогах міста Суми. Напевно кожен з нас стикався з такою ситуацією, коли посередині траси проводять ремонтні роботи, а навколо ніякої огорожі. Шанс потрапити в таку пастку для автомобілістів вкрай великий, особливо при негоді або в темний час доби.

Що ж може допомогти в такій ситуації? Залежно від масштабу робіт, що проводяться можуть використовувати:

Розглянемо кожен більш докладно:

Сигнальні конуси – найбільш часто використовуються при незначних пошкодженнях дороги, невеликих вибоїнах або ямах, як превентивний захід до початку ремонту. Також дорожні конуси використовуються як швидкий і короткочасний сигнальний елемент. Наприклад, при роботі рекламних агентств (поклейка щитів), при розслідуванні на місці ДТП, в автошколах для формування навчальних трас і т.д .. Крім цього, сигнальні фішки можуть використовуватися в комплексі з іншими видами огорож.

Водоналивні бар’єри. Такий тип більш масивний, а при наповненні водою або ґрунтовими матеріалами дуже стійкий і володіє великою масою. У зв’язку з цим, установка водоналивних бар’єрів актуальна при тривалих ремонтно-будівельних роботах на дорогах, а також на прибудинкових територіях для позначення небезпечних місць. У теплу пору року як навантажувач оптимально використовувати рідину, так як нею легко наповнити бар’єр і легко злити. А ось в зимовий період, особливо коли очікуються мінусові температури щоб уникнути замерзання води і деформування кращим варіантом як навантажувач підійдуть пісок або гравій.

Дорожнє огородження. Огороджувальні елементи даного виду як правило використовуються в якості постійних обмежувачів на дорозі. Їх встановлюють на узбіччях, мостових, як роздільник смуги руху і т.д.

Надійність огорож на дорозі з пластика

Якщо ви зібралися купити дорожнє огородження з пластика, але сумніваєтеся в тому, що це буде правильним рішенням, ми можемо сказати одне – не сумнівайтеся. Давно минув той час, коли вироби з пластика кришилися на сонці і легко деформувалися навіть від легкого удару. В наші дні пластикові огороджувальні елементи – це високоміцні і надійні вироби, які прослужать вам не один десяток років.

Для виготовлення використовується високоміцний лінійний поліетилен низької щільності (ЛПЕНЩ) LLDPE, який являє собою синтетичний полімер. Дане позначення говорить про те, що вироби з LLDPE:

Дорожні конуси і дорожні бар’єри мають яскравий помітний колір, а також можуть бути оснащені спеціальними світловідбиваючими елементами, що робить їх помітними в темряві при світлі фар.

Купити дорожні огородження «Євро-Пласт» – це значить купити надійні і якісні огороджувальні елементи, готові служити вам за любої погоди і практично при будь-яких умовах.