Дорожнє огородження в Ужгороді

Ужгород – це адміністративний центр Закарпатської області, розташований в західній частині нашої країни. У місті активно розвивається інфраструктура, в результаті чого, одночасно зі збільшенням різних громадських будівель збільшується і транспортний рух в місті.

Для забезпечення безпеки на дорогах в нашій країні використовуються не тільки знаки і розмітка, важливим елементом є також різного роду попереджувальні або обмежувальні компоненти ПДР. Це можуть бути – дорожні бар’єри, сигнальні конуси, дорожні бар’єри, сигнальні віхи і т.д.

У наш час на зміну виробам з бетону і металу прийшли легкі і зручні пластикові. Купити дорожнє огородження з пластика в Ужгороді ви без перешкод можете зробивши замовлення у нас на сайті, а ось у чому їх особливості і де їх можна застосовувати – пропонуємо дізнатися нижче.

Де може бути використано пластикове огородження

Пропонуємо розглянути варіанти використання огорожі на дорогах Ужгорода, які виконані з пластика:

  1. Сигнальні конуси – спектр використання даної конструкції дуже широкий. Як правило, дорожні конуси використовують в такі моменти, коли необхідно дуже швидко і при цьому ефективно обмежити в’їзд на територію:
  1. Водоналивні бар’єри або буфери використовують при більш масштабних роботах на дорозі чи іншій території. Їх досить легко доставити і встановити, так як в порожньому вигляді вони мають невелику вагу, проте, після того як будуть наповнені водою або гравієм, водоналивні бар’єри і буфери здатні ефективно замінити бетонні блоки або металеві огорожі.
  2. Сигнальні огороджувальні віхи в Ужгороді використовують при позначенні закінчення ділянки дороги, на якому виробляється ремонтно-будівельні роботи. Також віхи сигнальні часто застосовують на парковках, в якості опори для сигнальних стрічок або огороджувальних сіток / решіток, при проведеннях різного роду заходів.
  3. Дорожні бар’єри використовуються при організації місць на парковці, для картингових трас (особливо зручно використовувати розбірні моделі, які складаються в потрібну форму як пазл, як бар’єрних відбійників і разграничители смуги руху на трасах, магістралях і т.д.

Купити дорожні огородження в Ужгороді

Якщо ви хочете купити дорожнє огородження в Ужгороді, але вас не влаштовують стандартні кольори або інші особливості бар’єрів, дорожніх конусів і т.д., то можемо сказати, що звернувшись до нас, ви можете реалізувати свою ідею або задумку.

Компанія «Євро-Пласт» виробляє високоміцні і якісні огорожі, сигнальні конуси та віхи, буфери і водоналивні бар’єри як стандартних форм і розмірів, так і за індивідуальними замовленнями. Ми можемо розмістити на конусах, буферах і інших елементах огорожі інформацію про вашу компанію, або ви можете використовувати їх поверхню для наклейки інформації або рекламних проспектів. Терміни виготовлення обумовлюються в кожному випадку індивідуально, але можемо вас запевнити, що ми не тільки виконуємо свою роботу максимально якісно, ​​але також швидко і ефективно. Звертайтеся!