Дорожнє огородження в Запоріжжі

Запоріжжя називають четвертим за розмірами індустріальним центром України з розвиненим машинобудуванням, металургією і будівельною промисловістю. Не дивно, що в місті кипить життя, а в тому числі і на численних автотрасах які проходячи через Запоріжжя з’єднують деякі області країни.

На жаль, в цьому місті, як і в решті частини України, велика проблема зі станом доріг, а отже, вкрай високий ризик виникнення різних ДТП. Щоб під час ремонтних робіт на дорожньому полотні не постраждали ні водії авто, що потрапили в кювет, ні працівники ремонтної організації, необхідно встановлювати сигнальні конуси або інші дорожні бар’єри, які попередять водіїв про потенційно небезпечній ділянці або ділянці, на якому проводяться будь-які ремонтно-будівельні заходи.

Купити дорожню огорожу з пластика в Запоріжжі дуже просто, не менше легко його встановити. Але це не єдина його гідність, про переваги дорожніх бар’єрів пропонуємо поговорити нижче.

Переваги дорожніх огороджень із пластику

Водоналивні бар’єри, дорожні конуси та інші огороджувальні елементи виробництва «Євро-Пласт» виконані з якісного і надійного матеріалу – високоміцного лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ) LLDPE. Даний матеріал являє собою синтетичний термопластичний неполярний полімер, який відноситься до розряду поліолефінів.

ЛПЕНЩ має масу відмінних характеристик, завдяки яким виготовлення дорожнього огородження з нього є найбільш вірним рішенням:

Вироби із пластику – це справжня знахідка нашого часу, проте це також велика загроза екології. Тому важливо, щоб вироби з цього матеріалу можна було переробити і використовувати повторно. ЛПЕНЩ підлягає переробці і подальшому використанню отриманого в ході неї сировини.

Купити дорожнє огородження в Запоріжжі

Водоналивні бар’єри, сигнальні конуси, дорожні бар’єри – всіх розмірів і необхідних кольорів ви можете замовити на виробництві «Євро-Пласт». Ми готові виконати навіть найскладніший замовлення максимально швидко, тому що прекрасно розуміємо наскільки важлива безпека на дорогах нашої країни.

Наша продукція виробляється за допомогою ротоформування, що дозволяє отримувати суцільнолиті вироби, порожнисті усередині, що не мають швів, будь-якої форми, кольору або обсягу.

Ви можете замовити і купити дорожні конуси необхідного розміру з світлоповертальною смугою або водоналивні бар’єри з логотипом вашої компанії. Крім цього на бар’єри або буферах можливе розміщення рекламних або інформаційних матеріалів і т.д. Можливо вас зацікавлять картингові бар’єри, дорожні буфери або віхи сигнальні – звертайтеся, будемо раді допомогти в найоптимальніші терміни!

З питань придбання – залишайте заявку у нас на сайті, або обговоріть це питання з менеджерами за вказаними телефонами.