Дорожнє огородження у Львові

На сьогоднішній день пластикові дорожні бар’єри та сигнальні конуси у Львові є незамінними засобами при створенні зон огородження на проїжджій частині, відкритих парковках, в автошколах, при проведенні заходів і мітингів, у разі огородження місць ДТП і в багатьох інших випадках. Такі вироби мають масу переваг, завдяки яким вони з кожним роком стають все більш популярними і поступово витісняють своїх бетонних і металевих побратимів.

Переваги пластикових виробів

Пластикові дорожні блоки це безліч очевидних переваг, серед яких:

Чому вигідніше купити дорожнє огородження «Євро-Пласт» у Львові

У наш час регулярно виникає потреба в коштах, які дозволять ефективно та безпечно як для пішоходів, так і водіїв обгородити ділянки дорожніх робіт, місць оформлення ДТП, зробити огородження необхідної території, оформити закриту зону, щоб уникнути травмування на будмайданчиках. Саме такими засобами є сигнальні конуси, буфери і водоналивні бар’єри у Львові виробництва «Євро-Пласт».

Компанія «Євро-Пласт» є виробником довговічних і надійних дорожніх огороджень. Ми цінуємо якість, тому вся продукція виробляється згідно вимог державних стандартів України.

Ми впевнені в своїй продукції і надаємо гарантійний талон терміном на 1 рік.

Вироби «Євро-Пласт» виконані з використанням тільки надійної сировини, завдяки чому вона надовго зберігає кольоровість і стійка до температурних перепадів, що не рідкість у Львові.

Якщо вам потрібно нестандартний підхід до виробництва дорожнього огородження, то ми готові в цьому допомогти. Необхідний розмір, нанесення символіки або назви компанії – звертайтеся до консультантів «Євро-Пласт» і ми постараємося вирішити поставлені завдання в найкоротший термін.

До речі про терміни. З нами вам не доведеться довго чекати, якщо товар необхідний якомога швидше, навіть в разі, якщо необхідної продукції немає в наявності, виробництво огорожі займе не більше 3-х днів.